Поїздка представників Агропромхолдингу «Астарта-Київ» в KWS SAAT SE, Німеччина

Поїздка представників Агропромхолдингу «Астарта-Київ» в KWS SAAT SE, Німеччина

На минулому тижні, 12-15 лютого 2019 року, команда «КВС-УКРАЇНА» організувала для агрономічної та селекційної служби Агропромхолдингу «Астарта-Київ» візит в центральний офіс компанії KWS SAAT SE, що знаходиться в м.Айнбек, Німеччина. Поїздка видалась досить насиченою та пізнавальною, адже, окрім презентацій наших представників з України, учасники мали змогу прослухати ще й виступи німецьких колег та ознайомитися із основними досягненнями компанії KWS за останні 160 років.

Читати новину повністю.

18/02/2019

RFID – система захисту насіння KWS від підробок

RFID – система захисту насіння KWS від підробок

Питанням захисту продукції від підробок переймаються всі виробники, які турбуються, перш за все, про своїх споживачів та про власну репутацію. Насіннєві компанії не є винятком, адже в сфері виробництва та реалізації посівного матеріалу підробка насіння процвітає.

В «КВС-УКРАЇНА» хочуть бути впевненими, що кожен сільгоспвиробник, який сіє гібриди кукурудзи селекції KWS, дійсно отримає якісне, оригінальне насіння. Компанія постійно працює не лише над селекцією нових гібридів, але і над надійним захистом своєї продукції, тому вже другий рік поспіль використовує сучасну RFID систему для захисту насіння від підробок. Дана система впроваджена на всіх насіннєвих заводах KWS, яких на сьогодні вже 12 і які розташовані практично на кожному континенті.

Читати новину повністю.

14/02/2019

«КВС-УКРАЇНА» на Першому українському силос-саміті «Силос.UA 2019»

«КВС-УКРАЇНА» на Першому українському силос-саміті «Силос.UA 2019»

Минулого четверга, 7 лютого, компанія «КВС-УКРАЇНА» взяла участь у Першому українському силос-саміті «Силос.UA 2019», що проходив в «Конференц-Холі Ірпінь». На даному заході зібралося понад 130 учасників з усіх куточків України – від зоотехніків та агрономів до власників тваринницьких ферм і агрохолдингів. Серед спікерів саміту від компанії KWS були Сергій Красновський, начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу Департаменту кукурудзи та соняшнику ТОВ «КВС-УКРАЇНА», та Андрій Білоус, фахівець з годівлі Департаменту зернових культур ТОВ «КВС-УКРАЇНА», які ділилися власним досвідом в сфері силосування та заготівлі кормів.

Зокрема, Сергій Красновський розповідав про правильний вибір силосних гібридів кукурудзи і технологічні особливості вирощування для досягнення максимальної кількості крохмалю в силосі кукурудзи.

Цікавою була і доповідь Андрія Білоуса, який ділився практичними кейсами із заготівлі гібридного жита. Учасники саміту дізналися про те, в чому принципова різниця між сортовим та гібридним житом і чому фахівці «КВС-УКРАЇНА» рекомендують обирати саме гібридне жито для заготівлі сінажу та силосу.

Читати новину повністю.

11/02/2019

Каталог гібридів кукурудзи та соняшнику 2019

Каталог гібридів кукурудзи та соняшнику 2019

Шановні колеги,

до Вашої уваги новий каталог гібридів кукурудзи та соняшнику селекції KWS на сезон 2019!

Тут ви знайдете:

- інформацію про актуальні гібриди кукурудзи та соняшнику селекції KWS з описом основних характеристик та напрямів використання;

- аналіз результатів урожайності в різних агрокліматичних зонах України в сезоні 2018;
- контакти наших регіональних представників, які проконсультують з будь-яких питань стосовно підбору «правильних» гібридів для вашого господарства.

 

Завантажити каталог гібридів кукурудзи та соняшнику селекції KWS.

 

Гарних Вам врожаїв та максимальних прибутків!

16/01/2019

Урожайність гібридів кукурудзи KWS в Україні. Аналіз сезону 2018 року

Урожайність гібридів кукурудзи KWS в Україні. Аналіз сезону 2018 року

Запорукою постійно високих урожаїв кукурудзи є запровадження інтенсивних технологій, які, в свою чергу, передбачають використання новітніх гібридів. Умови, де вирощується кукурудза, за останні роки швидко змінювалися внаслідок антропогенних і природніх явищ. Використання нових агротехнічних прийомів, засобів захисту рослин, добрив, поява ряду нових шкодочинних організмів, кліматичні зміни – все це вимагає створювати нові, адаптовані гібриди. Прогресивні господарства кожного сезону включають в сівозміну або випробовують новинки селекційних компаній.

Щороку ми оновлюємо портфоліо гібридів кукурудзи, враховуючи потреби сільгоспвиробників. Селекційна програма направлена на створення гібридів із стабільно високою врожайністю, стійких до посухи і хвороб. Спеціалістами компанії взято за правило чітке позиціонування кожного продукту, що пропонуються фермерам. Тому в переліку гібридів дуже легко орієнтуватися і знайти відповідний до технології вирощування чи природних умов гібрид. На сезон 2019 року ми пропонуємо кілька новинок. Гібрид АМАРОС ФАО 230 подвійного напрямку – силосно-зернового. Він найкраще підійде для виробництва раннього силосу для годівлі тварин та як біогазової сировини. Відносно нова група гібридів UNIQUEDENT була підсилена новим КВС КАВАЛЕР ФАО 250 – продуктом для інтенсивних та екстенсивних технологій. А в сегменті середньопізніх гібридів з’явився потужний КВС 4484 ФАО 370 – стабільний, посухостійкий гібрид.

Читати новину повністю.

Підписатися на оновлення «КВС-УКРАЇНА» у Facebook.

15/01/2019

Нагородження переможців конкурсу «Краща аграрна практика 2018»

Нагородження переможців конкурсу «Краща аграрна практика 2018»

14 січня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців IV Всеукраїнського конкурсу «Краща аграрна практика 2018», організатором якого виступає онлайн-видання AgroPortal.ua. Компанія «КВС-УКРАЇНА», постійний партнер даного заходу, вручила трьом фіналістам сертифікати з можливістю проходження виробничої практики на сучасному комплексі з кондиціювання насіння в м. Кам’янець-Подільський. Цього року масштабність конкурсу зросла майже вдвічі, а участь в ньому взяли аж 125 студентів аграрних навчальних закладів з 18-ти областей України.

Читати новину повністю.

14/01/2019

Урожайність гібридів соняшнику селекції KWS в Україні в 2018 році

Урожайність гібридів соняшнику селекції KWS в Україні в 2018 році

Посівні площі під соняшником постійно зростають. В 2018 році за даними Держкомстату було посіяно близько 6,1 млн га. Це, в свою чергу, підвищує вимоги до нових гібридів у зв’язку з насиченням сівозміни цією культурою. Вони повинні мати стійкість до основних хвороб (несправжньої борошнистої роси, білої та сірої гнилі, фомозу і фомопсису) та нових рас вовчка соняшникового. Важливими характеристиками гібриду є також його посухостійкість, жаростійкість та пилкоутворююча здатність. Ці характеристики відповідають за запилення кошика та налив насіння. Селекціонери компанії KWS працюють над створенням таких гібридів, а найбільш перспективні вже проходять державні випробування.

В той же час, в нашому портфоліо соняшнику є два гібриди – один класичний, КВС ДРАГОН, інший – КВС АСЕР КЛ для системи Clearfield®. В даній статті наведемо їх основні характеристики та проаналізуємо результати урожайності в демо-посівах 2018 року.

Читати новину повністю.

15/12/2018

Купуйте насіння кукурудзи та соняшнику селекції KWS та беріть участь в програмі KWS BONUS!

Купуйте насіння кукурудзи та соняшнику селекції KWS та беріть участь в програмі KWS BONUS!

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

1. Купуєте від 100 мішків насіння кукурудзи або від 50 мішків насіння соняшнику

2. Реєструєтесь на сайті kwsbonus.com

3. Завантажуєте підтверджувальні документи про придбання насіння у дистриб’ютора

4. Обираєте винагороду

5. Торговий представник «КВС-УКРАЇНА» особисто доставляє винагороду вам!

 

1 бал = 1 гривня = 1% від загальної ціни (суми) Акційної продукції (без ПДВ)

 

Термін дії акції – з 1 листопада 2018 р. до 31 травня 2019 р.

Детальніше про умови участі дізнавайтесь на сайті kwsbonus.com.

16/11/2018

Завод «КВС-УКРАЇНА» вже прийняв насіння на доробку з більш, ніж 90% виробничих посівів

Завод «КВС-УКРАЇНА» вже прийняв насіння на доробку з більш, ніж 90% виробничих посівів

Сучасний комплекс з кондиціювання насіння ТОВ «КВС-УКРАЇНА» в м. Кам’янець-Подільський вже прийняв на доробку насіння з понад 90% посівних площ під виробництвом, зосереджених в Хмельницькій, Тернопільській та Вінницькій областях.

За останніми даними, в цьому сезоні ми маємо рекордні показники врожайності гібридів кукурудзи селекції KWS на даних ділянках, чому сприяли, перш за все, якісна робота команди польового виробництва та погодні умови під час цвітіння і наливу зерна. Тому отримане насіння буде найвищої якості і відповідатиме всім стандартам KWS.

Нагадаємо, що нашою компанією було розроблено власні стандарти якості насіння, які на порядок вищі за українські, зокрема:

  1. фізична чистота – 99,5%
  2. схожість – 94%
  3. ColdTest – 88%
  4. вологість – 12,5%
  5. маса тисячі зерен – 220-360 г
  6. генетична чистота: 
    сторонніх – не більше 0,75% 
    самозапилених – не більше 2,0%

У лабораторії контролюють усі показники якості насіння, яке доробляють на заводі. Проби відбирають на кожному технологічному етапі доробки, а під час сушіння – що півгодини.

Наразі насіння, яке вже пройшло перший цикл виробництва (прийом сировини, відбір зразків на лабораторний аналіз, очищення від листостеблової маси, відбір нетипових та уражених хворобами качанів, сушка, обмолот з попередньою очисткою), поміщене в октабіни на тимчасове зберігання на складі сировини, і вже скоро відбуватимуться наступні етапи доробки (калібрування, очищення від битого насіння, протруювання, пакування і палетизацію) перед тим, як потрапити на склад готової продукції.

Читати новину повністю і переглянути фото.

Переглянути відео про секрети виробництва насіння кукурудзи селекції KWS.

 

KWS. Ще більше якісного насіння для українських сільгоспвиробників.

04/11/2018

Нічний День поля «КВС-УКРАЇНА»: на Вінниччині відбулась довгоочікувана аграрна подія

Нічний День поля «КВС-УКРАЇНА»: на Вінниччині відбулась довгоочікувана аграрна подія

12 вересня на полях господарства ТОВ «Ольга», що на Вінниччині, зібралося понад 500 (!) сільгоспвиробників, власників агропідприємств, фермерів та дистриб’юторів з усієї України на Нічному Дні поля «КВС-УКРАЇНА», який проходив під гаслом «Сяйво традицій KWS». Традиційно, основний акцент робився на демонстрації особливостей сучасних гібридів кукурудзи та презентації результатів проведених дослідів, проте ми намагалися дещо відійти від стандартів і додати нашому полю, та й всьому заходу в цілому, якоїсь магії. Робота в аграрному бізнесі – досить нелегка справа, тому нам хотілося, в першу чергу, віддячити всім аграріям за їхній вагомий внесок в розвиток агропромислового сектору і поєднати свою презентацію з гарним вечірнім відпочинком після насиченого робочого дня.

В цьому сезоні ми сміливо порушуємо всі шаблони і демонструємо нашим аграріям абсолютно новий формат проведення подібних заходів. Звичайно, ідея «нічного» Дня поля не нова, але як і минулі роки, ми вирішили дещо по-іншому підійти до організації цієї події. І на нашу думку, команді «КВС-УКРАЇНА» це вдалося. Розкриваємо всі подробиці.

Читати новину повністю.

02/11/2018